• Google+

Укрексімбанк та УСПП підтримуватимуть вітчизняного товаровиробника

1 июля 2010 г. — ПАО «Укрэксимбанк»

29 червня 2010 року підписано Угоду про співробітництво між публічним акціонерним товариством «Державний експортно-імпортний банк України» та Українським союзом промисловців і підприємців. Від АТ „Укрексімбанк” угоду підписав Голова Правління Микола Удовиченко, від УСПП – Президент Анатолій Кінах.

Відповідно до угоди сторони домовилися працювати над сприянням впровадженню в нашій державі інноваційних та енергозберігаючих технологій, виробленням дієвих фінансово-кредитних механізмів підтримки реального сектору економіки, ефективних програм розвитку бізнесу, створенням сприятливого середовища для подальшого розвитку вільного підприємництва та залучення інвестицій в українську економіку.

Микола Удовиченко наголосив, що банк вітає наміри ділової спільноти активізувати співпрацю з потужними фінансовими інститутами. За словами Голови Правління, після кризи пріоритетним завданням є підтримка підприємств-експортерів, що виготовляють продукцію з високою доданою вартістю, як складової нової, захищеної від можливих негативних чинників впливу, моделі вітчизняної економіки. «Ми готові до конструктивного діалогу й співробітництва з представниками вітчизняних бізнес- і промислових кіл задля спільного визначення природи нагальних економічних завдань та шляхів їх вирішення. При цьому Укрексімбанк не передбачає співпрацю з компаніями, які в період кризи виявилися ненадійними позичальниками банківських установ», - зазначив Микола Удовиченко.

Президент УСПП Анатолій Кінах, зі свого боку, висловив зацікавленість у співпраці з Укрексімбанком як дуже серйозною фінансовою складовою експортної політики України з тим, щоб спільними зусиллями обстоювати економічні інтереси українських експортерів на зовнішньому економічному просторі та підтримувати експортний потенціал нашої країни.

За словами Анатолія Кінаха, Україна має експортоорієнтовану економіку, в різні періоди від 47% до 50% ВВП нашої країни формують саме експортери. «Фінансова підтримка реального сектору економіки, особливо в умовах поступового виходу з кризи, є дуже потрібною. Сьогодні необхідно розвивати платоспроможність внутрішнього ринку, будувати політику розумного державного протекціонізму. І з цієї позиції ефективним є діалог з бізнесом, який допоможе прийняти конструктивні системні рішення й уникнути непродуманих кроків», - зауважив президент УСПП.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет