• Google+

«ВАТ «КРЕДОБАНК» РОЗВИВАТИМЕТЬСЯ НЕЗВАЖАЮЧИ НА СКЛАДНУ МАКРОЕКОНОМІЧНУ СИТУАЦІЮ В КРАЇНІ»

24 февраля 2009 г. — ПАО «Кредобанк»

«На сьогодні, через кризу, в Україні склалася така ситуація, що певна частина українських банків або значно уповільнить, або взагалі не зможе фінансувати своє зростання. Я, як голова правління ВАТ «КРЕДОБАНК», з повною відповідальністю хочу наголосити, що «КРЕДОБАНК» має потенціал до нарощування своєї фінансові потужності, отже ми ставимо за мету не тільки зберегти існуючі позиції банку, а й значно її зміцнити. При цьому жодних зобов’язань перед нашими клієнту не буде порушено. «КРЕДОБАНК» розвиватиметься, незважаючи на складну макроекономічну ситуацію в країні», повідомив голова правління ВАТ «КРЕДОБАНК» Іван Феськів. «Крім того, - додав пан Феськів, на сьогодні рівень довіри клієнтів до свого банку став чи не найвпливовішим фактором фінансової успішності. Отже без перебільшення хочу підкреслити, що ДОВІРА стала ще однією фінансово-економічною категорією у «КРЕДОБАНКУ», яку ми успішно розвиваємо».

Наразі, в аналітичному докладі, що розміщений на веб-сайті газети «Коммерсантъ», їдеться саме про ДОВІРУ: найбільш важливі індикатори, спираючись на які, навіть нефахівець у банківській галузі в змозі зробити адекватні висновки щодо надійності певного комерційного банку. Серед таких показників, зокрема:

- динаміка відтоку клієнтів за депозитними вкладами;
- чи підтримують банк його акціонери інвестиційними вкладами;
- чи виплачує банк депозити, попри фінансову кризу;
- рівень готовності банку до збільшення резервування потенційних ризиків, забезпечуючи тим самим гарантій щодо повернення заощаджень своїх вкладників;
- наскільки високий рівень інформаційної відвертості та прозорості банку;
- якісний склад кредитного портфелю того чи іншого банку.

«Коли іноземці купували тут банки з мультиплікатором в 5,6 до капіталу, їм важко позбавитись такої дитини, тому що таких мультиплікаторів, на момент купівлі, не мала жодна країна світу. Акціонери закордонних банків розуміли, що вони купують в Україні ці заклади не на рік чи два, а назавжди. Потенціал кредитувати у майбутньому 46 млн. населення європейської країни може справдити очікування закордонних власників на нашому ринку. Тому майже всі закордонні акціонери після діагностування їх банків підтвердили наміри продовжувати бізнес в Україні», - зазначив на експертної зустрічі 6 лютого директор департаменту зовнішньоекономічних відносин НБУ Сергій Круглик.

Комментарии

blog comments powered by Disqus

Финансовый супермаркет